Jak sprawić, by rudy kolor działał w Twoim domu

Ruda żelaza to unikalny ciemny kolor, który sprawdza się w różnych przestrzeniach. Jest to świetny kolor ścian akcentowych i może być stosowany w szafkach, drzwiach i na stolarce. Ten kolor jest również idealny na zewnątrz. Możesz go użyć na drzwiach wejściowych lub na przednich i tylnych ścianach zewnętrznych.

Chociaż jest to ciemny kolor, nie wydaje się zbyt surowy. Dlatego jest to doskonały wybór dla tych, którzy obawiają się czarnej farby. Kolor ten odbija część otaczającego go światła, co nadaje mu cieplejszy podtekst.

Najlepszym sposobem, aby przekonać się, czy Iron Ore jest odpowiedni dla Twojego domu, jest jego przetestowanie. Możesz zamówić próbkę odwiedzając Samplize. Oferują oni próbki w różnych kolorach. Używając ich zestawów próbek do odklejania i przyklejania, możesz łatwo przetestować kolor w swojej przestrzeni.

Jeden z najbardziej popularnych ciemnych szarości, Sherwin Williams Iron Ore to dobra opcja zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz Twojego domu. Pomimo swojego koloru, jest miękki, bogaty i idzie z różnymi kolorami. Istnieje szeroka gama kolorów wykończenia i sprzętu, które działają z tą farbą. Możesz wybierać spośród złota, srebra lub czerni, lub możesz iść na ton drewna. Jeśli chcesz dodać trochę dramatyzmu do swojego wnętrza, rozważ użycie ściany akcentowej tego koloru.

Inna opcja dla rudy żelaza kolor jest Benjamin Moore’s Chantilly Lace. Ten kolor jest podobny do Iron Ore w jego bogactwie, ale jest nieco lżejszy.

Chociaż może nie być tak śmiały jak ruda żelaza, to wciąż jest dobrą opcją. Jest to rodzaj koloru, który może być przytłaczający w dużym pomieszczeniu, ale jest to doskonały wybór dla mniejszych szafek w łazienkach. Z tym, że jest to świetny wybór na ścianę akcentową w kuchni, biurze lub salonie.

Chociaż może się wydawać, że malowanie pokoju ciemnym kolorem jest bardzo łatwe. Doda głębi do przestrzeni i pomoże Ci stworzyć stylowy, wyrafinowany nastrój. Należy jednak pamiętać, że ruda żelaza może podnieść podteksty i kolory z otaczających odcieni, więc może trzeba dodać kilka kontrastujących kolorów, aby zakończyć wygląd.

Ruda Żelaza ma stosunkowo niski współczynnik odbicia światła, więc nie jest to kolor bardzo refleksyjny. Kiedy jednak go używasz, nie jest złym pomysłem użycie białych lub jaśniejszych odcieni na wykończeniach i ścianach. Aby uzyskać więcej koloru, spróbuj sparować go z jaśniejszą poduszką do rzucania lub białym lub off-białym dywanem.

Chociaż istnieje mnóstwo opcji do wyboru, ruda żelaza Sherwin Williams jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają miękkiego i eleganckiego koloru farby. Wygląda wspaniale zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz domu, i jest dobrym wyborem dla tych, którzy boją się malowania na czarno.

Podobne tematy